Loading…

U tha se po e lë ‘Portokallinë’ për t’u bërë politikan: Flet Flor Binaj

  • 22/03/2022 | 22:59

U tha se po e lë ‘Portokallinë’ për t’u bërë politikan: Flet Flor Binaj

Ditën e sotme pati spekulime se aktori i humorit Florjan Binaj ka lënë spektaklin “Portokalli” për të nisur karrierën si politikan. “Flor Binaj lë Portokallinë për t’u bërë kryetar partie” – ishte titulli që pushtoi sot portalet online, shkruan Gazeta Metro.


Aktori Binaj u pa në protestën kundër ngritjes së çmimeve ditë më parë në Tiranë, e që nga atëherë spekulimet për kyçjen

Pas këtyre lajmeve ka reaguar vetë Binaj përmes një postimi në Instagram ku i hedh poshtë spekulimet.

“Të dashur miq dhe mikesha, e para, flini të qetë se po të ishte e vërtetë, do jua thoja vetë, s’kam pasur kurrë frikë të them atë që mendoj! Nëse doni të dini të vërtetën mbi mua, merreni vesh lajmin nga Instagrami im, aty ku buron, jo aty ku kundërrmon”, shkroi ndër të tjera aktori i humorit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë