Loading…

U rrahën për parking, arrestohen 4 persona

  • 05/04/2018 | 09:54

U rrahën për parking, arrestohen 4 persona

Katër persona janë rrahur mes vete për parking të veturave në Prishtinë, transmeton Gazeta Metro.

Policia e Kosovës ka njoftuar që dje rreth mesditës janë arrestuar katër persona të cilët janë përleshur fizikisht mes vete për parking veturash.

Si pasojë e përleshjes, ata kanë kërkuar ndihmë mjekësore për shkak të lëndimeve të lehta që kanë pësuar. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Kajtaz Ramadani’ në Prishtinë.

Me urdhër të prokurorit dy nga të dyshuarit dërgohen në mbajtje, kurse dy të dyshuarit tjerë janë liruar në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë