Loading…

U raportua se Blero është ndarë nga Afrona, ky është ‘reagimi’ i tij

  • 19/05/2022 | 22:57

U raportua se Blero është ndarë nga Afrona, ky është ‘reagimi’ i tij

Sot në media u përfol për ndarjen e këngëtarit Blero dhe bashkëshortes së tij Afronës.


Këto dyshime i ngriti fshirja e të gjithave fotove të përbashkëta nga ana e dyshes në rrjete sociale.

Mirëpo reagime deri më tani nuk ka pasur nga dyshja lidhur me këto raportime.

Ndërsa Blero së fundi publikoj një InstaStory ku shfaqej bashkë më miqtë e tij.

“Familje”, ishte mbishkrimi i tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë