Loading…

U raportua që vëllai i Motrave Mustafa rrahu gruan: Çartet Lulja, shanë me nënë gazetarët

  • 06/01/2022 | 15:05

U raportua që  vëllai i Motrave Mustafa rrahu gruan: Çartet Lulja, shanë me nënë gazetarët

Mbrëmë u raportua se vëllai i motrave Mustafa ka rrahur gruan e tij.


Media raportoi se vëllai i tyre ka rrahur bashkëshorten e tij duke i shkaktuar lëndime trupore.

Pas publikimit të lajmit, njëra nga motrat, Lule Mustafa ka telefonuar në redaksinë e këtij mediumi duke përdorur një gjuhë kërcënuese dhe të ulët.

Madje, ajo nuk kurseu as sharjet në drejtim të gazetares.

“Ti nuk ki kurrfarë të drejte. Ti (gazetare v.j.) më presish nesër në zyre dhe unë ju kallxoj juve se çka ju gjan…

“Marre duhet me ju ardhë për klikime me bo këso gjeste, muta, muta. Ta q* bota nanën, ta q*…”, ishte gjuha banale e Lules.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë