Loading…

U përfol për një lidhje dashurie me Butrint Imeri, aktorja Olta Beqiri tregon të vërtetën

  • 05/12/2022 | 16:01

U përfol për një lidhje dashurie me Butrint Imeri, aktorja Olta Beqiri tregon të vërtetën

Butrint Imeri dhe aktorja Olta Beqiri janë përfolur për një lidhje.


Por as njëri e as tjetri, nuk kanë konfirmuar asnjëherë asgjë për fansat e tyre.

Të gjitha këto dyshime filluan kur dyshja u fotografuan bashkë në një dalje publike.

Së fundi aktorja ishte e ftuar tek emisioni “Më lër të flas’, ku edhe i dha fund thashethemeve.

Ajo tha se asgjë që është shkruar në portale nuk është e vërtetë dhe se është beqare.

“Njerëzit vdesin të marrin një gjë të vogël dhe ta bëjnë të madhe, jo domosdoshmërisht të kesh një foto me dikë do të thotë të jesh me lidhur me atë. Unë beqare jam.”, u shpreh ajo./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë