Loading…

U njoftuan në rrjetet sociale, e mitura nga Ferizaj dhunohet seksualisht nga një mashkull

  • 22/01/2022 | 08:35

U njoftuan në rrjetet sociale, e mitura nga Ferizaj dhunohet seksualisht nga një mashkull

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër e mitur është dhunuar nga një person me të cilin ishte njohur në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Metro. 


Në raportin 24 orësh, Policia njofton se viktima femër kosovare (e mitur) në prezencë të prindërve ka deklaruar se ishte njoftuar nëpërmjet rrjeteve sociale me një të dyshuar kosovar me të cilin kishte kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Nuk raportohet për të arrestuar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë