Loading…

U kritikua për Photoshop, Melinda u dëshmon të kundërtën: Rrjeti merr ‘flakë’

  • 25/02/2022 | 17:00

U kritikua për Photoshop, Melinda u dëshmon të kundërtën: Rrjeti merr ‘flakë’

Rep artistja shqiptare Melinda Ademi, ka sjellë poza atraktive në  Instagram, shkruan Gazeta Metro.


Si zakonisht Melinda nuk hezitoi të provokojë me pozat e saj joshëse në shtrat. Ajo u shfaq veshur me kostumin ngjyrë pjeshkë, duke vënë në pah të pasmet e formësuar. Padyshim që vëmendje morën të pasmet e saj të cilat në një video të postuar nga ajo i shtrëngon fort me duar.

Pas këtyre postimeve Melinda ka marr kritika dhe është paragjykuar nga ndjekësit se ajo i bënë fotot photoshop.

“Photoshop this”, ka shkruar Melinda në postimin e fundit duke i vërtetuar të kundërtën atyre. /gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë