Loading…

U kërcënova nga Lirak Çelaj

  • 01/12/2016 | 15:35

U kërcënova nga Lirak Çelaj

Shefi i grupit të asambleistëve në komunën e Prishtinës, Ylli Hoxha nga Lëvizja Vetëvendosje ka pranuar një kërcënim nga kryetari i degës së PDK-së në Prishtinë, Lirak Çelaj.

Këtë gjë e ka bërë publike vetë Hoxha përmes një publikimi të bërë në rrjetin social Facebook.

“Gjate seancës së sotme, pas nje polemike, Zv.Ministri i Drejtësisë Lirak Çelaj me kercenoi, pa i bë syri verr.“, ka shkruar ai.

Hoxha ka thënë tutje se ky postim le te mbetet si referencë, “mos helbet e ka pase pernjemend”, siç ka thënë ai./gazetametro.net

 

screenshot_1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë