Loading…

‘U harrum’ bllokohet nga YouTube, Ledri Vula ka një sqarim

  • 25/05/2017 | 15:41

‘U harrum’ bllokohet nga YouTube, Ledri Vula ka një sqarim

Kanë kaluar vetëm pak ditë nga publikimi i klipit të ri “U harrum” të Ledri Vulës.


Kënga ka marrë mbi 2 milion klikime në Youtube, shkruan gazetametro.net

Ajo rezultoi si hit i momentit duke u dëgjuar pa fund në diskoteka e makina, por sot duket se reperi është hasur me disa probleme.

Youtube ka bllokuar klipin e tij! Menjëherë pas kësaj, Blitz.al ka kontaktuar me vetë reperin dhe me menaxherin e tij Faton Shoshi, të cilët kanë sqaruar se ka ndodhur një problem teknik me Youtube-n dhe shumë shpejt kënga do të zhbllokohet sërish.

Presim pak dhe të shpërthejë sërish “U harrum”. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë