Loading…

U fol për lidhje jashtëmartesore: Flet për herë të parë Arben Vitia

  • 28/10/2021 | 22:30

U fol për lidhje jashtëmartesore: Flet për herë të parë Arben Vitia

Arben Vitia për herë të parë ka folur për ‚‘‘thashethemet’’ të cilat kanë qarkulluar lidhur me jetën e tij private, më saktësisht për diskutimin mbi lidhjen jashtëmartesore të tij.


Vitia tha se të gjithë ato janë të pavërteta dhe shpifje në tërësi.

„Ju nuk e thatë edhe një gjë, edhe ajo që po qarkullojke që kisha edhe 20 e më shumë femra. Kjo është një çështje që më ka lënduar shumë, edhe bashkëshorten time edhe familjen time. Nuk ka asgjë të vërtetë rreth kësaj. Shpifje në tërësi. Shpifje që më kanë lënduar mua, dhe bashkëshorten time. Po kam qen i mllefosur, As në ëndërren time më të keqe nuk do të kisha imagjinuar këtë për dikë tjetër.”, tha Vitia

I pyetur se pse nuk reagoi ai a po gruaja e tij ai tha: “Për cka të reagoj (Gruaja) ime për llafë të kafeve. Po të mos isha kandidatë për kryetar të Prishtinës nuk do të qarkullonte kjo

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë