Loading…

U eliminua nga ‘Big Brother VIP’, Elhaid Cufi ka disa fjalë për produksionin

  • 16/10/2021 | 21:16

U eliminua nga ‘Big Brother VIP’, Elhaid Cufi ka disa fjalë për produksionin

Ai u eliminua natën e mbrëmshme.


Elhaid Cufi u votua me votat e publikut dhe kështu u largua nga shtëpia e vëllait të madh.

Ndërkohë, ai sot ka bërë një postim në profilin e tij zyrtar në Instagram teksa ka falënderuar produksionin.

“Falenderoj nga zemra @bigbrotheralb_vip qe me bani pjese e nji programi te tille”, tha ndër të tjera Elhaidi.

Postimi i plotë:

Falenderoj nga zemra @bigbrotheralb_vip qe me bani pjese e nji programi te tille.
Dhe pse isha i pari qe dola me deshiren e publikut, ju falenderoj gjithsecilin nga ju per qindra mesazhe te mira, e per votat qe me keni dergu. Ndoshta nuk qendrova mjaftushem qe te jepja ma shume nga vetja. Ose mbase “duhet te dilja pak nga vetja, qe te qendroja ma gjate” por nuk dal dot.
Nji perballje e tille me kamerat per mu nuk ishte e lehte, por une ne menyren teme e kam shiju dhe transmetova nji pjese te perditshmeris teme. Ndjehem me fat per aq sa qendrova.
FALEMINDERIT PER DASHURINE QE ME DHURONI.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë