Loading…

U abuzua nga ish i dashuri, vjen rrëfimi i parë i Dita Istrefi

  • 02/10/2022 | 22:17

U abuzua nga ish i dashuri, vjen rrëfimi i parë i Dita Istrefi

Ylli i disa Reality Show të njohura në Evropë, Dita Istrefi sonte ishte për herë të parë në Prive.


Ajo tregoi shumëçka rreth jetës së saj dhe përjetimeve që ka pasur gjatë jetës së saj.

Dita Istrefi ndër të tjera rrëfeu edhe periudhën kur u abuzua nga ish i dashuri shqiptar si dhe për të rejat e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë