Loading…

‘Tung, ditën e mirë’: Haxhi Avdyli nuk përgjigjet për shpenzimin e 630 eurove për derivate

  • 04/02/2022 | 11:08

‘Tung, ditën e mirë’: Haxhi Avdyli nuk përgjigjet për shpenzimin e 630 eurove për derivate

Deputeti i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Haxhi Avdyli ka refuzuar të përgjigjet për shpenzimet për karburant të publikuara në media mbrëmë.


I kontaktuar nga Gazeta Insajderi, Avdyli nuk deshi të komentojë për këtë çështje duke thënë se është i zënë në një takim dhe e mbylli telefonin.

“Jam nxan në një takim, tung, ditën e mirë”, i tha Avdyli Gazetës.

Haxhi Avdyli është në listën e 10 deputetëve që kanë shpenzuar më shumë para nga buxheti i shetit për të mbuluar shpenzimet e derivateve.

Ai ka shpenzuar gjithsej 630 euro për rrugën Prishtinë-Prizren për periudhën nëntor-dhjetor 2021.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë