Loading…

Tuna nuk ka të ndalur, sërish me një super bashkëpunim

  • 07/07/2022 | 08:14

Tuna nuk ka të ndalur, sërish me një super bashkëpunim

Pas këngës “ Melaqe ” qe e solli në bashkëpunim me Fifin, Tuna po vjen me një duet tjetër.


Kështu na la të kuptojmë nga një foto që e publikoi në llogarinë e saj në Instagram, shkruan Indeksonline.

Duke ndarë një foto nga një ambient bregdetar ajo bëri mbishkrimin “A JE”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

Thuajse në të njëjtin ambient postoj edhe Skerdi, i cili bëri të njëjtin mbishkrim.

Kjo na bën të kuptojmë që dyshja po “gatuajnë” një hit të ri por që detajet kanë vendosur t’i lenë befasi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë