Loading…

Trump në gjyq, Putini dëshmitar (Video)

  • 13/02/2017 | 16:42

Trump në gjyq, Putini dëshmitar (Video)

Pezullimi i urdhër ekzekutiv të Donald Trump për udhëtimin e myslimanëve në SHBA, duket se e ka nervozuar se tepërmi presidentin amerikan.


Por, çfarë i mbetet të bëjë nëse ai dëshiron që ta kalojë sërisht urdhërin?

Këtë herë, presidenti është paraqitur në “Gjykatën e Popullit,” ndonëse fjala është për një satirë nga ana e programit komik, “Saturday Night Live.”

Dhe, për ta mbështetur presidentin e tij, Trump vendos të sjellë në gjykatë një dëshmitar. Është fjala për një person, karakteri i të cilit duhet të jetë krejt pastër për të dëshmuar dhe ky, kush mund të jetë përveç Vladimir Putinit, siç e thotë edhe vetë Trump, e njeh atë më mirë se kushdo tjetër./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë