Loading…

Tropojë, vetëvritet me çifte 40-vjeçari

  • 14/12/2016 | 11:16

Tropojë, vetëvritet me çifte 40-vjeçari

Një 40-vjeçar ka vrarë veten me çifte, në fshatin Kovaçe të Tropojës.


Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se K. H, 40 vjeç i ka dhënë fund jetës me armë zjarri. Nusja e xhaxhait të tij, H. H, 54 vjeç ka mbetur e plagosur në momentin që ka tentuar ti marë armën viktimës për të ndaluar vetëvrasjesn.

54-vjeçarja është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, shkruan Top Channel.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar, 1 armë zjarri automatik, 1 një krëhër me 11 copë fishek, një granat dore të cilën e kishte në xhep të xhupit, viktima. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë