Loading…

Trixa publikon një fotografi nga pushimet: Detaji që ngjalli dyshime se Donaldi është me të

  • 20/03/2022 | 11:57

Trixa publikon një fotografi nga pushimet: Detaji që ngjalli dyshime se Donaldi është me të

Që pas përfundimit të “Big Brother Albania VIP” çdo detaj i këngëtares kosovare, Beatrix Ramosaj dhe aktorit, Donald Veshaj është përcjellë nga ndjekësit, të cilët aludonin se dyshja mund të mos i kenë dhënë fund lidhjes së tyre.


Por, në një fotografi të publikuar së fundmi nga vetë këngëtarja kosovare shihet se atë e ka fotografuar një mashkull, teksa ndjekësit aludonin se mund të ishte Donaldi.

Ndërsa, dyshja ende vazhdojnë të mos e ndjekin njëri-tjetrin nëpër rrjete sociale, e madje ata nuk morën pjesë as në “Post Big Brother VIP”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë