Loading…

Tristan Thompson bëhet baba për herë të dytë me tjetër grua, kjo është gjendja e Khloe Kardashian

  • 06/12/2021 | 19:28

Tristan Thompson bëhet baba për herë të dytë me tjetër grua, kjo është gjendja e Khloe Kardashian

Khloe Kardashian e di për fëmijën e Tristan Thompson që dyshohet se e ka me trajneren personale të Teksasit, Maralee Nichols.


Sipas dokumenteve gjyqësore të marra nga PEOPLE, Nichols po padit Thompson për mbështetjen e fëmijëve dhe tarifat e tjera të lidhura me shtatzëninë. Lojtari i Sacramento Kings ka rrëfyer se ka kryer marrëdhënie seksuale me trajneren personale në të paktën një rast, sipas dokumenteve.

“Khloé u mërzit kur mësoi se ai tradhtoi përsëri. Ajo thjesht nuk mund ta besojë se ai do të bëhet sërish baba”, thotë një burim.
Ai konfirmon se Kardashian dhe Thompson ishin së bashku në mars kur Nichols pretendon se ajo ishte në një marrëdhënie me yllin e NBA.

“Është thjesht një situatë e trishtuar për të”, shtoi burimi.

Thompson tashmë është baba i vajzës True, 3 vjeç, me Khloé Kardashian, plus djalin Prince, 4 vjeç, të cilin e ka me ish të dashurën Jordan Craig.

Burimi tha PEOPLE se Kardashian kishte miq që e inkurajonin atë “pa pushim” që të mos e falte Thompson, por në fund mbeti në krah të tij”sepse ajo gjithmonë besonte se ai do të ndryshonte” dhe donte të mbante familjen të paprekur për True.

“Ajo është thjesht një person vërtet i mrekullueshëm dhe dëshiron të shohë pozitiven tek njerëzit”, thonë ata.
Burimi shtoi se çifti “po kalonte mirë” ndërsa ishin në karantinë së bashku gjatë bllokimit të COVID-19, por që Kardashian “e dinte që gjërat do të ndryshonin” sapo të kthehej në NBA.

“Ajo vetëm shpresonte se ai do t’i qëndronte besnik dhe besnik asaj. Familja e Khloe-s është përpjekur gjithmonë ta mbështesë atë. Ata e trajtuan gjithmonë mirë Tristanin edhe pasi ai ia theu zemrën Khloe shumë here”, tregoi burimi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë