Loading…

Trishtim: Vdes babai i djalit nga Lipjani që u zhdukë 4 ditë më parë

  • 17/10/2019 | 15:09

Trishtim: Vdes babai i djalit nga Lipjani që u zhdukë 4 ditë më parë

Ka vdekur babai i Shqipdon Aliut, djalit 23 vjeçar nga Gadimja e Lipjanit, i cili qe katër ditë  është raportuar si i zhdukur, shkruan Gazeta Metro.


Nga burime të pakonfimuara raportohet se babai i Shqidonit ka vdekur sot, ndërsa nuk dihen shkaqet.

Kujtojmë, që 23 vjeçari Shqipdon Aliu para katër ditësh ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Familja Aliu kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tij.

Për çdo informatë mund të thirrni në këta numra: 045 855 325, 049 155 625, 044 454 891.

Rasti është lajmëruar edhe në polici dhe janë në kërkim të Shqipdonit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë