Loading…

Tri viktima dhe gjashtë të plagosur në një shkollë në Miçigan

  • 30/11/2021 | 22:03

Tri viktima dhe gjashtë të plagosur në një shkollë në Miçigan

Tre persona u vranë dhe gjashtë të tjerë u plagosën të martën nga të shtënat në një shkollë të mesme në Miçigan, thanë autoritetet.


I dyshuari i vetëm, një 15 vjeçar është arrestuar, shkruan cbsnews.com.

Teksa i dyshuari u mor në paraburgim brenda pesë minutave, tha McCabe.

Policia ka sekuestruar në vendngjarje një pistoletë gjysmë automatike.

Ndërsa Policia nuk i identifikoi viktimat e vdekura, por tha se një nga gjashtë personat e plagosur ishte mësuese në shkollën e mesme.

Autoritetet janë duke kryer një kontroll dytësor në shkollë për të gjetur ndonjë viktimë shtesë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë