Loading…

Trendi ‘pa pantallona’ që mund t’ju rrijë shumë mirë këtë shtator

  • 22/09/2023 | 15:33

Trendi ‘pa pantallona’ që mund t’ju rrijë shumë mirë këtë shtator

Ndonëse jemi në fund të shtatorit, moti ende vijon të na gëzojë me temperatura të larta, njësoj si të ishte verë. E për rrjedhojë, edhe koha për të rifreskuar gardërobën tonë është shtyrë.


Prandaj le të vijojmë të mbetemi te pantallonat e shkurtra. Mirëpo, për një mot pak më të freskët, mund t’i shtojmë një këmishë, por jo një këmishë dosido. Bëhet fjalë për këmishat oversize, të cilat vishen mbi pantallonat e shkurtra, pra të duket si një fustan.

Ky trend quhet “pa pantallona” dhe e ka përqafuar edhe modelja e njohur, Kendall Jenner.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë