Loading…

Trejsi Sejdini rrit temperaturat me format e saj trupore në një shkretëtirë të Las Vegasit

  • 29/06/2022 | 09:10

Trejsi Sejdini rrit temperaturat me format e saj trupore në një shkretëtirë të Las Vegasit

Modelja e njohur shqiptare, Trejsi Sejdini, së fundi ka sjellur setin e ri fotosh.


Ajo u shfaq nga shkretëtirat e Nevedës në Las Vegas.

Modelja ka mahnitur me format e saj trupore drejt perfektes.

E veshur provokative, ajo ka theksuar trupin e saj të tonifikuar, teksa ka dëshmuar se ështè njëra ndë modelet më seksi e cila kërkohet shumë për të modeluar në veshje të ndryshme.

Ndryshe, Trejsin mund ta shohim edhe në klipe të ndryshme./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë