Loading…

Trejsi Sejdini merr vëmendje me pozat tunduese në fustanin e hapur tek gjoksi

  • 03/09/2021 | 19:41

Trejsi Sejdini merr vëmendje me pozat tunduese në fustanin e hapur tek gjoksi

Trejsi Sejdini vazhdon të befasojë me imazhet që poston në rrjetet sociale.


‘Miss Universe Albania’ nga viti 2016 ndiqet nga afro gjysmë million fansa në instagram, derisa nuk ngurron ti qerosë me foto të bukura.

Ndërsa jemi ende ne sezonin veror pozat provokuese nuk kanë qenë të rralla nga ana e Trejsit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

E komentuar për linjat trupore të admiruara, Trejsi nuk ka hezituar që të ndajë disa imazhe veshur me një fustan blu .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Ajo vuri në pah gjoksin gjigant në dekolten e hapur në fustanin që ia shfaqi mrekullueshëm linjat trupore.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë