Loading…

Tre vetë të lënduar nga një aksident në Mitrovicë

  • 04/10/2023 | 20:17

Tre vetë të lënduar nga një aksident në Mitrovicë

Sot rreth orës 18:00 një aksident trafiku ka ndodhur në “Rrugën e Ulqinit” në Mitrovicë, ku si pasojë, tre persona kanë pësuar lëndimet trupore.


Kështu ka konfirmuar për klankosova.tv zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Dy vetura të përfshira në aksident, tre persona të lënduar”, ka thënë Zahiti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë