Loading…

Tre aktorët që gati u mbytën për të fituar një Oscar

  • 02/11/2016 | 17:26

Tre aktorët që gati u mbytën për të fituar një Oscar

1. Pa dyshim që i pari është Leonardo Di Caprio, të cilit në filmin “The revenant”  i është dashur të bëj gjumë brenda një kalit të vdekur.
f813234af573e9c7f59b833c0de6d4ed5e79ab732f760ce0f794816bcdc2c036

2. Brie Larson, e cila është izoluar nga bota reale për 1 muaj në mënyrë që të bëjë vetën gati për rolin në filmin “Room”.
410c7960-532e-0133-4cab-0e3f8b958f63-1

3. Matthew McConaughey, për rolin në filmin “Dallas buyers club” i është dashur të humb së paku 20 kilogramë.
dallas-buyers-club-matthew-mcconaughey-most-extreme-measures-taken-by-actors

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë