Loading…

Trazira në Tiranë, plas sherri mes holandezëve dhe shqiptarëve

  • 24/05/2022 | 20:29

Trazira në Tiranë, plas sherri mes holandezëve dhe shqiptarëve

Një ditë përpara finales së Conference League, trazirat nuk kanë munguar në rrugët e kryeqytetit tonë të Tiranës.


Abcnews raporton se në zonën e quajtur “9 katshet”, ka patur një përplasje mes tifozëve holandez dhe disa shqiptarëve.

Thuhet se holandezët kanë qënë të dehur dhe janë ndeshur me shqiptarët ku duket qartë që ka patur edhe gjak në tokë.

Videon gjeni KËTU.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë