Loading…

Transgjinorja e Tiranës, qëllohet me thika nga të panjohur

  • 06/06/2017 | 08:52

Transgjinorja e Tiranës, qëllohet me thika nga të panjohur

Transgjinorja e njohur me emrin Anxhela u qëllua me thika nga persona të panjohur natën e kaluar në Tiranë.


Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 19:30 minuta në rrugën “Xhorxh Bush” në Tiranë, ndërsa Anxhela është plagosur me thika.

Ndonëse nuk dihet ende se me kë është përfshirë në konflikt Anxhela, policia sqaron se ai ka marrë ndihmë mjekësore në spital dhe është larguar.

Historia e transgjinores Anxhela është e njohur për publikun, pasi ajo është përfshirë shpesh në konflikte, ndërsa të paktën tre herë ka tentuar vetëvrasjen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë