Loading…

Trajneri kosovar i 11-vjeçarit që vdiq sot në Mitrovicë, vjen me një dedikim emocional për të

  • 10/10/2018 | 23:07

Trajneri kosovar i 11-vjeçarit që vdiq sot në Mitrovicë, vjen me një dedikim emocional për të

Vdekja e 11- vjeçarit nga Mitrovica ka tronditur të gjithë.


Xhevat Jusufi ka ndërruar jetë derisa po shkonte në stërvitje të ekipit Lushta pas një aksidenti.

Trajneri i tij Emin Baliqi ka reaguar me fjalë emocionuese në rrjetin social Facebook.

Ja postimi i Emin Baliqit

“Të Allahut jemi dhe te Ai do kthehemi”

Sot ishte humbja më e madhe në jetën time,humbëm një fëmijë që njihej si fëmija më i dashur dhe me i buzëqeshur në botë,sa here u takonim peshendetja ishte “Perhajr bajrami trener” mirëpo sot kjo përshëndetje nuk u realizua.

Allahu të deshti dhe të mori kurse neve na sprovoi me vdekjën tënde , që ishte sprova ma e madhe e jetës time.

Ngushllime familjës dhe gjithë atyre qe e kan njoftë , Allahu ua shtoftë sabrinë familjës dhe neve gjitheve , Inshallah në Xhehnet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë