Loading…

Trainkos pajiset me vagonë të rinj (Video)

  • 09/06/2017 | 21:40

Trainkos pajiset me vagonë të rinj (Video)

Trainkos u pajis me disa vagonë të rinj për bartjen e udhëtarëve.


Udhëtimin më të lehtë tashmë do ta kenë edhe personat me aftësi të kufizuara, gjë që në vagonat e vjetër nuk e kishin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë