Loading…

Tragjike, vdes diplomati i Malit të Zi në Kosovë

  • 03/06/2021 | 20:28

Tragjike, vdes diplomati i Malit të Zi në Kosovë

Ka ndërruar jetë sekretari i ambasadorit të Malit të Zi në Kosovë, Nikolla Ljuljduraj.


Sinjali mëson se ai ka pësuar arrest kardiak afër objektit të Gjykatës Kushtetuese në Prishtinë.

Ndërkaq, është dërguar pa shenja jete në QKUK.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë