Loading…

Tragjedi në Tiranë, mbyten dy fëmijë të moshës 8 vjeç

  • 25/06/2017 | 13:29

Tragjedi në Tiranë, mbyten dy fëmijë të moshës 8 vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Ndroq të Tiranës.


Dy fëmijë mësohet se janë mbytur në një rezervuar, ku kishin shkuar për tu larë.

Fëmijët e mbytur janë të moshave 8 vjeç. Një tjetër fëmijë mësohet se ka mundur që të shpëtojë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë