Loading…

Torta gjigante e Krishtlindjeve

  • 02/12/2016 | 18:02

Torta gjigante e Krishtlindjeve

Furrtarët gjermanë duke punuar një Stollen gjigant, një tortë tradicionale gjermane e Krishtlindjeve në Dresden, Gjermani.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë