Loading…

Top 10 përformancat më qesharake në American’s Got Talent (Video)

  • 27/12/2016 | 19:07

Top 10 përformancat më qesharake në American’s Got Talent (Video)

Show televiziv, i njohur në tërë botën “Got Talent”, i cili është krijuar për të zbuluar talentët më të mirë të botës, është ndër show-t më të shikuar.

Përformuesi më i mirë, pra  vendi i parë i fiton 1 milion dollarë.

Në këtë spektakël, secili që mendon që ka talent, mund të konkurroj dhe të provojë vetën, para jurisë profesionale të cilët në fund vlerësojnë nëse e kalon fazën apo jo.

Gazeta Metro, ka përzgjedhur 10 përformancat më intersante në këtë show, të cilat do t’ju bëjnë të qeshni me lot.

Për më teper shikoni videon.

https://www.youtube.com/watch?v=9qqrSGBEKH0

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë