Loading…

Tomë Gashi plot vetëbesim: Sot me kandidu për Prishtinën, i fitoj zgjedhjet

  • 31/05/2021 | 21:48

Tomë Gashi plot vetëbesim: Sot me kandidu për Prishtinën, i fitoj zgjedhjet

Avokati Tomë Gashi në emisionin Pressing të T7, ka thënë se po të kandidonte për kryetar të Komunës së Prishtinës me Lëvizjen Vetëvendosje, do t’i fitonte zgjedhjet siç thoshte dikur Isa Mustafa “me duar në xhepa”.


Gashi tha se s’do që të kandidojë për kryetar të komunës, por sipas tij, po të kandidonte do t’i fitonte zgjedhjet.

“… se s’po du me kandidu për Prishtinë, por po ta garantoj se edhe me kandidu, unë fitoj. Definitivisht po”, është shprehur Gashi.

“Unë vetë, i mirë i keq, me kandidu për kryetar komune në Prishtinë, nëse e kam dhe besoj që po, përkrahjen e Vetëvendosjes, i fitoj zgjedhjet bash siç thoshte Isa Mustafa ‘me duar në xhepa’”, ka thënë Gashi.

Tutje, Gashi u shpreh i bindur se kushdo që kandidon për kryetar komune nga Vetëvendosje, i fiton zgjedhjen.

“Kushdo që kandidon prej VV’së në Prishtinë, i fiton zgjedhjet”, shtoi Gashi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë