Loading…

Tomë Gashi: Nesër do të publikoj skandalin më të madh juridik

  • 24/08/2018 | 20:34

Tomë Gashi: Nesër do të publikoj skandalin më të madh juridik

Avokati Tomë Gashi, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka thënë se nesër do të publikojë skandalin më të madh që nga paslufta, transmeton gazetametro.net


 

Ai ka thirrur një konferencë për media, ku ka thënë se do të publikojë skandalin më të madh, atë të mbajtjes së Komandantit të Përgjithshëm të Shtabit të UCK’së, Sylejman Selimi dhe të Jahir Demakut, në paraburgim. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë