Loading…

Tmerrohen udhëtarët: I riu i infektuar me koronavirus, pështyn në tren

  • 10/03/2020 | 15:27

Tmerrohen udhëtarët: I riu i infektuar me koronavirus, pështyn në tren

Një i ri në Gjermani i prekur me koronavirus, ka bërë një veprim tepër të rrezikshëm, duke pështyrë brenda trenit në mënyrë që të përhapet virusi në këtë hapësirë, shkruan Gazeta Metro.


Koronavirus COVID-19 është duke u përhapur me shpejtësi në tërë globin.

Numrin i të vdekurve nga ky virus ka shkuar në 4,087 persona, derisa mbi 115 mijë janë prekur nga koronavirus.

Gjermania është një shtet tjetër që ka regjistruar 1,281 raste me koronavirus, me 2 vdekje dhe 18 të shëruar plotësisht.

E pamje të tmerrshme kanë arritur sot nga atje, derisa një i ri i infektuar me këtë virus ka pështy brenda trenit i cili ishte me përplot udhëtarë.

I riu me gishtërinj përhapë pështymën e tij në një pjesë të trenit.

Më poshtë keni edhe videon e kësaj ngjarje që ka tmerruar udhëtarët atje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë