Loading…

Tjetër problem për Eriksen, mesfushori nuk do të jetë pjesë e Danimarkës

  • 21/03/2022 | 08:57

Tjetër problem për Eriksen, mesfushori nuk do të jetë pjesë e Danimarkës

Shtyhet rikthimi në Kombëtare për Christian Eriksen.


Mesfushori danez në fakt ka rezultuar pozitiv me Covid-19 dhe përkohësisht nuk do të jetë në gjendje t’i përgjigjet thirrjes së trajnerit Kasper Hjulmand për miqësoret e planifikuara për 26 dhe 29 mars kundër Holandës dhe Serbisë.

Këtë e ka bërë të ditur Federata Daneze, sipas së cilës, ish-lojtari i Interit mund t’i bashkohet grupit në ditët në vijim në rast të një tamponi negativ.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë