Loading…

Tjetër aksident me fatalitet, vdes një dhjetëvjeçar

  • 23/08/2018 | 22:50

Tjetër aksident me fatalitet, vdes një dhjetëvjeçar

Një dhjetëvjeçar ka vdekur si pasojë e një aksidenti pasditen e së enjtes në fshatin Grabovc të Fushë Kosovës.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në aksident janë përfshirë një kamion dhe një motoçikletë, ku lëndime të rënda kishte pësuar ngasësi i motoçikletës D.B. (2008).

Sipas Flora Ahmetit, zëdhënëse për Rajonin e Prishtinës, 10-vjeçari nuk ka arritur t’i përballojë plagët dhe ka vdekur në QKUK.

Ajo ka shtuar se hetuesit e trafikut po merren me rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë