Loading…

Tjetër aksident i rëndë, humb jetën një person

  • Nga

  • 11/11/2018 | 16:22

Tjetër aksident i rëndë, humb jetën një person

Një aksident me fatalitet ka nodhur sot në fshatin Zabel i Ulët të Drenasit.


Rreth orës 14:30 sot ka nodhur një aksident me fatalitet, si pasojë e kësaj një motoçiklist ka humbur jetën pasi është përfshirë në një aksident me një veturë të tipit ‘Golf’, njofton gazetametro.net.

Lajmin për Gazeta Metro e ka konfirmuar përmes telefonit, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borvoci.

“Rreth orës 14:30 në fshatin Zabel i Ulët në komunën e Drenasit ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet.Të përfshira në këtë aksident kanë qenë një veturë dhe një motoçikletë. Për pasojë nga ky aksident vozitësi i motoçikletës ka humbur jetën. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet që kanë sjelle deri te ky aksident tragjik.”, tha Borovci për Metron.

Ndërkaq policia nuk ka konfirmuar nëse motoçiklisti është goditur nga vetura./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë