Loading…

Tiranë: Vajza bie nga kati i pestë

  • 02/02/2017 | 17:53

Tiranë: Vajza bie nga kati i pestë

Një vajzë në Tiranë ka rënë nga kati i pestë i banesës ku jetonte dhe ndodhet në gjendje kritike.

Ngjarja ka ndodhur dje, ku rreth orës 13:00, në rrugën “Agush Gjergjevica”, te banesat sociale në Shkozë, ka rënë nga kati i pestë i banesës 29-vjeçarja I.Xh., e cila ndodhet në spital, në gjendje të rëndë.

Nga hetimet e para, rezulton se e reja ka pasur probleme mendore. Nuk dihet nëse 29- vjeçarja ka rënë aksidentalisht, apo bëhet fjalë për një tentativë vetëvrasje. Lidhur me këtë rast për ndjekje të mëtejshme, materialet iu referuan Prokurorisë së Tiranës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë