Loading…

Tiranë, thyhen gjatë natës xhamat e Kishës Katolike

  • 08/06/2017 | 09:18

Tiranë, thyhen gjatë natës xhamat e Kishës Katolike

Policia e Tiranës bën me dije se gjatë natës së mbrëmshme persona të paidentifikuar kanë thyer disa nga xhamat e Kishës Katolike.


Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve të kësaj vepre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë