Loading…

Tiranë: Tentoi të grabiste kazinonë me një pistoletë lodër, rrahet nga roja

  • 13/02/2017 | 10:42

Tiranë: Tentoi të grabiste kazinonë me një pistoletë lodër, rrahet nga roja

Një kazino është tentuar të grabitet mbrëmjen e kësaj të diele në zonën e ”Selvies”, në Tiranë.


Por tentativa e autorit ka dështuar pasi roja i kazinosë e ka goditur me grusht. Nga goditja, autorit i ka rënë nga dora pistoleta e cila ka rezultuar lodër.

Burime për Report Tv mësojnë se ky person dyshohet të ketë kryer edhe grabitje të tjera, me pistoletë lodër.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po kryen të gjitha hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë