Loading…

Tiranë, paratë e grabitura të fshehura në tenxhere (Foto)

  • 19/02/2017 | 10:39

Tiranë, paratë e grabitura të fshehura në tenxhere (Foto)

Në afërsi të banesës së Admir Çerpjes, në zonën e Bathores në Tiranë është gjetur një tenxhere e groposur brenda së cilës kishte para


Njësoj si në rastet e shokëve të tij të bandës që grabiti paratë e bankës në rrugën e Rinasit, edhe në këtë tenxhere kishte para në valutë, por shuma nuk dihet ende, raporton tch.

parate-tirane-1

Mësohet se policia po vijon kontrollet për sasi të tjera parash që mund të jenë fshehur nga autori i pestë i grabitjes, që u vu në pranga mbrëmjen e së premtes në Dibër.

parate-tirane-23

parate-tirane

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë