Loading…

Tiranë, grabitet një bankë

  • 19/12/2016 | 10:06

Tiranë, grabitet një bankë

Një filial banke është grabitur paraditen e së hënës në zonën e “21 Dhjetorit”, në Tiranë.


Sipas dëshmitarëve, autorët e grabitjes kanë qenë dy persona të armatosur. Ata e kanë kryer grabitjen për 3-4 minuta, raporton Top Channel.

Ende nuk dihet shuma e parave të marra nga banka. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë