Loading…

Tiranë, gjendet një person i vdekur pranë ambasadës amerikane

  • 29/12/2016 | 17:41

Tiranë, gjendet një person i vdekur pranë ambasadës amerikane

Është gjetur një person i pajetë në afërsi të ambasadës amerikane në Tiranë.

Mësohet se viktima është identifikuar si Albert Bukuri, i cili u dërgua në spital i vdekur.

Policia thotë se nga hetimet, konfirmohet se 54-vjeçari ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, dhe viktima është gjetur nga kalimtarë të rastit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë