Loading…

Time Kadrijaj zbulon videon e Albin Kurtit që tregon se ai është një ‘mashtrues i mirë’

  • 17/12/2019 | 12:55

Time Kadrijaj zbulon videon e Albin Kurtit që tregon se ai është një ‘mashtrues i mirë’

Deputetja e AAK’së, Time Kadrijaj, e ka quajtur kryetarin e VV’së, Albin Kurtin, një ‘mashtrues të mirë’, i cili filloi çdo nga takimi i bashkëpartiakut të tij me politikanin serb, Marko Djuric, shkruan Gazeta Metro.


Në një postim në rrjetin social Facebook, Kadrijaj ka publikuar një video të Kurtit, përmes së cilës, atë e ka quajtur ‘mashtrues i mirë’.

Sipas deputetet, kjo u pa nga takimi me Djuricin, heqja dorë nga Bashkimi Kombëtar, e deri tek Lista Serbe.

“Po shihet hapur ndryshimi i qēndrimeve të Albin Kurtit që me vite e manipuloj popullin nē emër të Kombetarizmit.
E sot nga takimi me Gjuriqin,heqja dorë nga bashkimi kombetar tek Lista serbska, Thjesht mashtrus i mirë” shkruan Kadriaj./gazetametro.net

https://www.facebook.com/tkadrijaj/videos/10156681749001156/?t=1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë