Loading…

T’i fotografosh ëndrrën dikujt (Foto)

  • 12/01/2017 | 13:49

T’i fotografosh ëndrrën dikujt (Foto)

Fotografja rumune Horia Manolache ka fotografuar disa persona të pastrehë, ashtu siç janë në të vërtetë dhe si kanë ëndërruar gjithmonë të jenë.


Manolache ka marrë disa persona nga rruga i ka rregulluar, dhe i ka veshur ashtu siç kanë dashur ata të punojnë e të kenë një pozitë profesionale në jetë. Fotografitë kanë dalë të mahnitshme.

57bb2c2a170000ae02c74af4Miss Amerika

57bb2c2a1600002900bfda29Jenifer

57bb2c2a180000ad02bcc4c0Max

57bb2c2a1800002100bcc4c1Henry

57bb2c2a170000ae02c74af2Mike

57bb2c2a170000ae02c74af3
Bill

57bb2c291800002100bcc4bdMcKayas

57bb2c2a1800002100bcc4bfShad

57bb2c2a170000ae02c74af1Pops

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë