Loading…

‘Ti e ke tradhtuar atë, ndyrësirë’: Ish shoku i burrit të Monikës me ofendime të rënda

  • 24/01/2022 | 15:17

‘Ti e ke tradhtuar atë, ndyrësirë’: Ish shoku i burrit të Monikës me ofendime të rënda

Gjatë ditës së djeshme Monika si rrallë herë është rrëfyer për divorcin dhe shumë gjëra të tjera.


Ajo rrëfeu se jeta pas divorcit ishte një ferr i vërtetë. Madje ajo rrëfeu se ish bashkëshorti i saj e kishte tradhtuar atë.

Ka pasur komente të shumta, por ai i cili mori vëmendje ishte i mikut të ish-burrit të Monikës.

Ai ka reaguar në videon ku Monika po i shpjegonte Egzonës jetën e saj personale.

‘Po si mund të flasësh kështu për të ndjerin mikun tim Gencin?? Po ti qenke vërtet një femër e ulët, një ndyrësi!! Po ti mendon se ne nuk e dimë se ishe pikërisht ti ajo që fillove tradhtitë e njëpasnjëshme???’, shkroi ai duke e akuzuar se Monika e kishte tradhëtuar atë.

Monika këtë javë është në nominim bashkë me Arbërin dhe njëri do të lërë shtëpinë të marten.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë