Loading…

Thonë se nuk është normal: Këto janë skeçet më të çmendura të legjendarit Remi Gaillard

  • 03/04/2018 | 11:57

Thonë se nuk është normal: Këto janë skeçet më të çmendura të legjendarit Remi Gaillard

Të ashtuquajturit  ’pranksters’ ka me të madhe në kohën e rrjeteve sociale. Ata përgatitin skeçe e situata, he paguajnë aktorë për të incizuar video që të bëjnë të qeshni.


Por, francezi Remi Gaillard i bën të gjitha vetë, dhe ka 15 vjet prej kur i bën të qeshin miliona njerëz.

Me skeçet e tij që shpeshherë e kalojnë çdo kufi janë rritur gjenerata, e ai vazhdon të bëjë të njëjtën punë..

Më poshtë 10 skeçet e tij më të mira,  dhe një kompilacion i videove më të mira të Remi Gaillard. /gazetametro.net

10.Radari

9.Mario Kart 2

8.Decathlon

7.Mister Universe

6.Football 2007

5.Rocky

4.Snail

3.Pac Man

1.Mario Cart

1.Kangaroo

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë