Loading…

Filmi i animuar ‘Think Twice’ do të shfaqet në Kaliforni

  • 23/01/2017 | 17:28

Filmi i animuar ‘Think Twice’ do të shfaqet në Kaliforni

Filmi i animuar “Think Twice” i regjisorit Naser Shillova, është përzgjedhur në Festivali e Filmit në Kaliforni


Think Twice është përzgjedhur në CIFF të Kalifornise dhe do të shfaqet me 18 dhe 19 Shkurt.Ky është festivali i 47 që përzgjedhë filmin, transmeton gazetametro.net

16113358_10206083519405809_6838431471460278612_o

Think Twice është një film i animuar i metrazhit të shkurtë. Është një tregim që shtjellon një nga aspektet më negative të natyrës së njeriut. Për aq sa mbahet mend njeriu ka luftuar për karrige dhe miliona njerëz janë vrarë dhe ende vazhdojnë të vriten edhe sot. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë